Horarios de titorías

Horarios de titorías
Amorós Pons, Anna 309 801985 amoros@uvigo.es Luns de 10:00 a 11:00 e de 14:00 a 15:00. Mércores de 10:00 a 11:00 e de 18: a 19:00. Xoves de 10:00 a 11:00 e de 14:00 a 15:00
Baamonde Silva, Xosé 317 802011 xbaamonde@gmail.com Luns de 10:00 a 15:00. Venres de 10:00 a 11:00.
Badenes Pla, Vicente 316 802068 vbadenes@uvigo.es Mércores de 9:00 a 12:00
Barreiro García, Adamantino 230 tinobarreiro@uvigo.es
Briones Gamarra, Oscar 222 802029 oscarbriones@uvigo.es Luns: 18:00-21:00
Cancela Outeda, Celso 225 801973 ccancela@uvigo.es Luns de 9:30 a 10:00 e de 12:00 a 16:00 e 18:00 a 19:30
Canoura Leira, Victoria 228 Luns de 16:30 a 18:30
Caruncho Michinel, Cristina
Castelo Boo, Santiago 208 801916 scastelo@uvigo.es Mércores de 11 a 13 horas
Chamorro Rivas, José María 207 986802028 chamorro@uvigo.es Mércores de 12:30 a 14, xoves de 10 a 14 e xoves de 15 a 15:30
Corbacho Valencia; Juan 301 801923 jmcorbacho@uvigo.es Luns de 9:00 a 11:00 e martes de 11:00 a 15:00
Cordal Rodríguez, Constantino 217 802031 tinocordal@uvigo.es
Dafonte Gómez, Alberto 328 801961 albertodafonte@uvigo.es Martes de 11:00 a 14:00 e venres de 11:00 a 14:00
Domínguez Quintas, Susana 320 802008 squintas@uvigo.es Martes e xoves de 11:00 a 14.00
Dopico Parada, Ana Isabel 205 801976 adopico@uvigo.es Luns e martes de 15,30 a 18,30
Doval Avendaño, Montserrat 319 802010 montse.doval@uvigo.es Mércores de 16 a 18h
Fernández Fernández, Miguel Anxo 212 801954 franksoutelo@yahoo.es Luns de 17:00 a 20:00 e martes de 19:00 a 20:00
Fernández Pérez, Mariana 316 802068 marianacarballal@hotmail.com Martes de 14:30 a 16:30
Fernández Salgado, Benigno 209 801971 bfsalgado@gmail.com Mércores de 8:30 a 14:30
Fernández Santiago, Luis A307/323 luis.faraon@gmail.com Martes de 12 a 14 h na Facultade de Teleco e mércores de 12 a 14h na FCSC
Fernández Soneira, Ana 221 802007 anafe@uvigo.es Martes de 14 a 15h, mércores de 10 a 14h e xoves de 13,30 a 14,30h
Fernández Souto, Ana Belén 308 801967 abfsouto@uvigo.es Luns, mércores e xoves de 9:00 a 10:00 e venres de 9:00 a 11:00
Figueroa Dorrego, Pedro Froilán 203 801979 figueroa@uvigo.es Martes de 9 a 11h e de 14 a 15h e mércores de 11,30 a 14,30h
Formoso Vázquez, David 329 802066 davidformoso@uvigo.es Xoves: de 13,30 a 14,15 e de 15,30 a 16,45
Frade Fraga, Sergio 316 802068 sergio.frade@uvigo.es
Gallego Rodríguez, María Elena
García Crespo, Oswaldo 318 802041 oswaldogarciacrespo@gmail.com Martes e mércores de 10.00 a 13.00
García Gago, jose Javier
García González, Aurora 325 801965 auroragg@uvigo.es Martes, Xoves e Venres: 12:00-14:00
García Mirón, Silvia 315 802067 silviamiron@uvigo.es Martes de 9:00 a 12:00 e mércores de 11:30 a 14:30
García Pinal, Alfredo 316 802068 alfredogpinal@mundo-r.com Xoves: 11:00-14:30
García Rivarés de 9 a 15h
García Sánchez, José Óscar
García Soidán, Mª del Pilar 211 801982 pgarcia@uvigo.es Setembro e outubro: mércores de xoves de 16:30 a 19:30h; novembro e decembro: martes de 11:00 a 14:00 e de 16:30 a 19:30
García-Pintos Escuder, Adela 204 802033 adelagpe@uvigo.es Luns: 10.00-14.00  18.00-20.00
Gómez Fernández, Diego 214 diegogomez@avogacia.org Martes de 12 a 14h
Gregores Villaverde, Mª José 229 802019 mjgv@uvigo.es
Gutiérrez González, Pedro Pablo 304 801969 pablogtz@uvigo.es Martes de 15:00 a 19:00 e venres de 9:00 a 10:00 e de 14:00 a 15:00
Lage Picos, Jesús 220 801974 xalp@uvigo.es Martes de 10:00 a 11:00 e de 13:00 a 14:00, mércores de 9:00 a 11:00 e xoves de 10:00 a 11:30 e de 13:30 a 14:00
Lareo Jímenez, Jacinto
Legeren Lago, Beatriz 302 802065 blegeren@uvigo.es Martes de 12:00 a 13,30 e xoves de 9:30 a 14:00
Lens Leiva, Jorge 306 801970 jlens@uvigo.es Luns, mércores de xoves de 14:00 a 15:00 e martes de 10:30 a 12:30 e de 14:00 a 15:00
López de Aguileta, Carmen 307 801968 caguileta@uvigo.es Martes de 9:00 a 10:00 e de 15:30 a 17:30, mércores de 9:00 a 10:00 e de 15:30 a 16:30h e venres de 9:00 a 10:00
López Corrales, Francisco 213 801975 corrales@uvigo.es Luns de 10 a 14h e martes de 12 a 14h
López Fernández, José Manuel 316 802068 josemlopez@gmail.com
López Mira, Álvaro Xosé 224 801981 almira@uvigo.es Luns e martes de 10 a 13h
López Torrente, Manuel 214 802066 torrente@uvigo.es Martes e mércores de 9 a 10h e xoves de 9 a 10h e de 14 a 15h
Mahou Lago, Xosé María 226 802031 xmahou@uvigo.es Luns de 11 a 14h e de 15,30 a 18,30h
Martí Pellón, Daniel 322 801984 dmarti@uvigo.es Mércores de 9 a 15h
Martín Fidalgo, David 316 802068 dmfidalgo@gmail.com
Martínez Arribas, Fernando 217 fernando.martinez@uvigo.es Xoves de 15 a 16h
Martínez Martínez, Isabel isabelmartinez@uvigo.es
Martínez Rodríguez, Beatriz
Martínez Rolán, Xabier 316 802068 xabier.rolan@gmail.com Martes de 11 a 14h e mércores de 11 a 14h
Míguez González, Mabel 313 802032 mabelm@uvigo.es Luns, mércores e venres de 9,30 a 11h e mércores de 16 a 17,30h
Miragaya, Laura 316 802068 gelulaura@gmail.com Luns de 12 a 14:30
Montero Campos, María 316 802068 mariamonteroc@gmail.com Luns de 13 a 14h, de 15 a 16h e de 18 a 20
Molares Cardoso, Julinda 316 802068 julimolares@gmail.com Xoves de 16 a 20h
Mosquera Pena, Juan Antonio
Padín Fabeiro, Carmen 201 padin@uvigo.es
Pardellas de Blas, xulio 206 801983 xulio@uvigo.es
Pena Rodríguez, Alberto 305 802013 alberto@uvigo.es Xoves de 09 a 15h
Pereiro Rodríguez-Lepina, Román 329 801988 r.pereiro@canal-uno.es Martes e venres de 15 a 18h
Pérez Cota, Manuel 208 801916 mpcota@uvigo.es Mércores de 11 a 13h
Pérez Feijoo, Paulino 302 802065 paulipe@uvigo.es Mércores de 9,30 a 13,30h
Pita Castelo, José 202 801977 jpita@uvigo.es Martes e xoves de 10 a 13h
Puentes Rivera, Iván 314 ivanpuentes@uvigo.es Xoves de 11 a 13h
Ramahí García, Diana 315 dianaramahi@gmail.com Mércores de 10 a 11,30 e venres de 14 a 17h
Ramos Fernández, Fernando 321 801986 ferramos@uvigo.es Luns e martes de 14 a 15. Venres de 14 a 15
Raposeiras Roubín, Mirian 316 802068 mirianraposeiras@mail.com Mércores de 18 a 19,30 e xoves de 18 a 19,30h
Ricoy Casas, Rosa 217 802031 rricoy@uvigo.es Martes de 11 a 14h e de 15 a 18h
Rodríguez Fernández, Fortunato 312 802012 fortunatorf@uvigo.es Martes de 13 a 15h e mércores de 10,30 a 14,30h
Rodríguez Losada, Soraya 219 soraya.losada@uvigo.es Luns de 12 a 14,30 e xoves de 16 a 19,30h
Román Portas, Mercedes 324 801966 mroman@uvigo.es Martes de 10 a 12h e mércores de 10 a 14h
Rúas Araújo, José 314 802027 joseruas@uvigo.es
Silva López, María Cruz mércores de 11 a 12h
Sola Limia, Alfonso 222 802029 alfonsola@uvigo.es Martes de 8 a 9h e de 14 a 15,30h e venres de 14 a 15,30h
Soutelo Soliño, Carlos 318 802041 carlossoutelo@uvigo.es Mércores de 15,30 a 19,30h
Torres Outón, Sara 218 802016 saratorres@uvigo.es Mércores de 11,45 a 14,15 e de 16 a 17,30
Torres Romay, Emma 311 802046 emmatr@uvigo.es Consulta as tutorías de Emma Torres no seguinte enlace
Valcárcel Fernández, Patricia 216 802018 pvalcarcel@uvigo.es Martes de 12 a 15h
Valderrama Santomé, Mónica 310 802009 santome@uvigo.es Martes de 9 a 11h, de 13 a 16h e de 18 a 19h
Varela Alvarez, Enrique 223 802017 evalvarez@uvigo.es Luns de 10 a 12, de 14 a 16 e de 18 a 20
Vázquez Gestal, Montserrat 303 801978 mvgestal@uvigo.es Martes e xoves de 10 a 13h
Vidal Puga, Juan 210 802014 http://vidalpuga.webs.uvigo.es/email.ga.html Luns, mércores e venres de 10 a 12h