Horarios de titorías para o  1º cuatrimestre do curso 2019/20

 

NOME DESPACHO TELÉFONO (986) CORREO HORARIOS
Abuín, Javier 316 802068
Alende Castro, Silvia 801999 salende@uvigo.es
Amorós Pons, Anna 309 801985 amoros@uvigo.es Martes de 13:00 a 15:00
Mércores de 11:00 a 15:00
Baamonde Silva, Xosé 326 801991 xbaamonde@gmail.com Mércores de 10:00 a 14:00 // 15:00 a 17:00
Badenes Pla, Vicente 315 802067 vbadenes@uvigo.es Luns, martes e venres de 8:30 a 10:00
Barreiro Carril, María Cruz 214 802066
Barreiro García, Adamantino 230 tinobarreiro@uvigo.es Luns de 19:00 a 20:00
Briones Gamarra, Oscar 217 802021 oscarbriones@uvigo.es Xoves de 16:00 a 18:00
Cancela Outeda, Celso 225 801973 ccancela@uvigo.gal Luns de 9:00 a 11:00 // 14:00 a 16:00 // 18:00 a 20:00
Canoura Leira, Victoria 228 victoria.canoura.leira@uvigo.es Luns de 16:30 a 18:30
Caruncho Michinel, Cristina
Castelo Boo, Santiago 208 801916 scastelo@uvigo.es Mércores de 16:00 a 18:00.
Chamorro Rivas, José María 207 802028 chamorro@uvigo.es Luns de 12:00 a 14:00
Martes de 12:00 a 14:00
Mércores de 12:00 a 14:00
Constenla Vega, Javier
Corbacho Valencia, Juan Manuel 301 801923 jmcorbacho@uvigo.es Luns de 11:00 a 14:00
Mércores de 10:00 a 13:00
Cordal Rodríguez, Constantino 217 802021 tinocordal@uvigo.es Martes, de 11 a 14 horas
Crespo Cibrán, Miguel Angel 230 micrespo@uvigo.es
Dafonte Gómez, Alberto 328 801691 albertodafonte@uvigo.es Martes de 10:00 a 13:00
Mércores de 10:00 a 13:00
Domínguez Quintas, Susana 320 802008 squintas@uvigo.es Martes de 10:00 a 13:00
Xoves de 10:00 a 13:00
Dopico Parada, Ana Isabel 205 801976 adopico@uvigo.es Luns de 15:00 a 18:00
Xoves de 15:00 a 18:00
Doval Avendaño, Montserrat 321 802010 montse.doval@uvigo.es Martes de 14:30 a 17:30
Xoves de 14:30 a 17:30
Estévez Fontenla, Beatriz C.
Fernández Fernández, Miguel Anxo 212 801954 franksoutelo@yahoo.es Martes de 14:00 a 15:00 e de 19:00 a 20:00
Fernández Pérez, José Antonio
Fernández Pérez, Mariana 316 802068 marianacarballal@hotmail.com Martes de 15:00 a 17:00
Fernández Salgado, Benigno 209 801971 bfsalgado@gmail.com Mércores de 16:00 a 18:00
Xoves de 13:00 a 14:30 // 16:00 a 18:30
Fernández Santiago, Luis 307 / 323 luis.faraon@gmail.com Martes de 12:00 a 14:00 (307) e mércores de 12:00 a 14:00 (323)
Fernández Soneira, Ana 221 802007 anafe@uvigo.es Luns de 10:00 a 14:00
Xoves de 13:00 a 15:00
Fernández Souto, Ana Belén 308 801967 abfsouto@uvigo.es Luns de 11:30 a 13:30 e xoves de 9:30 a 13:30
Figueroa Dorrego, Pedro 203 801979 figueroa@uvigo.es Martes de 10:00 a 12:00
Mércores de 11:00 a 12:00 // 14:00 a 15:00
Xoves de 9:00 a 10:00 // 14:00 a 15:00
Formoso Vázquez, David 329 802066 davidformoso@uvigo.es Xoves de 15:30 a 17:00
Frade Fraga, Sergio 315 802067 sergio.frade@uvigo.es Martes de 9:00 a 10:00 // 14:00 a 16:00 e mércores de 15:00 a 16:00
Gallego Rodríguez, María Elena
García Crespo, Oswaldo 318 802041 oswaldogarciacrespo@gmail.com Mércores de 9:30 a 13:30
Venres de 9:30 a 11:30
García Gago, Jose Javier
García González, Aurora 325 801965 auroragg@uvigo.es Xoves de 11:00 a 14:00
Venres de 11:00 a 14:00
García Mirón, Silvia 317 802011 silviamiron@uvigo.es Martes de 10:00 a 13:00
Mércores de 12:00 a 15:00
García Pinal, Alfredo 302 802065 alfredogpinal@mundo-r.com Xoves de 10:00 a 14:00
García Rivarés, Ignacio irivares@uvigo.es
García Sánchez, José Óscar
García Soidán, Mª del Pilar 211 801982 pgarcia@uvigo.es Setembro-Outubro
Luns de 10:00 a 15:00
Venres de 14:00 a 15:00
Novembro-Decembro
Martes de 11:00 a 14:00
Mércores de 11:00 a 14:00
García-Pintos Escuder, Adela 204 802033 adelagpe@uvigo.es Xoves de 10:00 a 13:00
Venres de 10:00 a 13:00
Gómez Fernández, Diego 214 802066 diegogomez@avogacia.org
Gómez López, Concha 319 801986 gomez.uvigo@gmail.com Martes de 11:00 a 14:00
Venres de 13:00 a 14:00
Gregores Villaverde, Mª José 229 802019 mjgv@uvigo.es Martes de 13:00 a 14:30
Gutiérrez González, Pedro Pablo 304 801969 pablogtz@uvigo.es Luns de 15:00 a 17:00
Xoves de 9:00 a 11:00
Laxe Picos, Xesús 220 801974 xalp@uvigo.es Luns de 9:30 a 12:30
Martes de 10:00 a 13:00
Lago Calvo, Francisco José
Lareo Jímenez, Jacinto
Legeren Lago, Beatriz 327 802072 blegeren@uvigo.es Luns de 10:00 a 14:00
Martes de 11:30 a 14:00
Lens Leiva, Jorge 306 801970 jorgelensleiva@gmail.com Martes de 9:00 a 10:00 // 14:00 a 15:00
Xoves de 9:00 a 10:00 // 12:00 a 15:00
López de Aguileta, Carmen 307 801968 caguileta@uvigo.es Luns de 15:00 a 17:30
Mércores de 15:00 a 17:30
Venres de 9:00 a 10:00
López Corrales, Francisco 213 801975 corrales@uvigo.es Luns de 10:00 a 14:00 e martes de 10:00 a 12:00
López Fernández, José Manuel 316 802068 josemlopez@gmail.com Xoves de 13:30 a 15:00
López Miño, Antonio Manuel antoniominho@yahoo.es Xoves de 18:00 a 19:30
López Mira, Álvaro Xosé 224 801981 almira@uvigo.es Luns de 12:00 a 14:00 e martes de 10:00 a 14:00
López Torrente, Manuel 329 802066 torrente@uvigo.es Luns de 14:00 a 16:00
Martes de 14:00 a 16:00
Xoves de 14:00 a 16:00
Mahou Lago, Xosé María 226 802031 xmahou@uvigo.es Luns de 11:00 a 14:00 // 15:00 a 18:30
Maiz Bar, Carmen 315 802067
Martí Pellón, Daniel 322 801984 dmarti@uvigo.es Mércores de 9:00 a 12:00
Xoves de 9:00 a 12:00
Martín Fidalgo, David 316 802068 dmfidalgo@gmail.com Luns de 10:00 a 11:30 e xoves de 12:00 a 13:00
Martínez Arribas, Fernando 228 fernando.martinez@uvigo.es Mércores de 11:00 a 12:00
Martínez Martínez, Isabel 356 isabelmartinez@uvigo.es Martes de 18:00 a 20:00
Martínez Rodríguez, Beatriz 319 beatrizmartinez@uvigo.es Luns de 9:00 a 10:00
Xoves de 9:00 a 10:00 // 14:00 a 17:00
Martínez Rolán, Xabier 302 802065 xabier.rolan@uvigo.es Martes de 9:30 a 12:30
Mércores de 9:30 a 12:30
Míguez González, Mabel 313 802032 mabelm@uvigo.es Luns de 9:30 a 11:00 // 16:00 a 16:30
Mércores de 9:30 a 11:00 // 13:00 a 13:30
Xoves de 9:30 a 11:00 // 16:00 a 16:30
Miragaya López, Laura María 316 802068 gelulaura@gmail.com Xoves de 15:00 a 16:00 // 20:00 a 21:00
Molares Cardoso, Julinda 315 julimolares@gmail.com Luns de 16:00 a 20:00
Montero Campos, María 315 802067 mariamonteroc@gmail.com Xoves de 15:00 a 19:00
Mosquera Pena, Juan Antonio 228 juanmosquera@uvigo.es Xoves de 20:00 a 22:00
Pasos Pérez, Alexandre
Pena Rodríguez, Alberto 305 802013 alberto@uvigo.es Xoves de 9:00 a 15:00
Pereiro Rodríguez-Lepina, Román 329 802066 r.pereiro@canal-uno.es Luns de 9,00 a 10,00, martes de 9,00 a 10,00 e venres de 9,00 a 10,00 e de 14,00 a 16,00
Pérez Cota, Manuel 208 801916 mpcota@uvigo.es Mércores de 11:00 a 13:00
Pérez Feijoo, Paulino 323 801987 paulipe@uvigo.es Martes de 12:00 a 14:00 e xoves de 10:00 a 13:00
Pérez Freire, Silvia 218 802016 silviapf@uvigo.es Luns de 10:00 a 12:00 e mércores de 13:00 a 14:30
Pérez Pérez, Marcos Íñigo 201
Pérez Rúa, Manuel
Pita Castelo, José 202 801977 jpita@uvigo.es Martes de 10:00 a 13:00
Puentes Rivera, Iván 314 802027 ivanpuentes@uvigo.es  Mércores de 10:30 a 12:00
Ramahí García, Diana 317 802011 dianaramahi@gmail.com Martes de 10:00 a 11:30 // 13:30 a 15:00
Xoves de 10:30 a 13:30
Raposeiras Roubín, Mirian 316 802068 mraposeiras@uvigo.es Martes de 16:00 a 18:00
Ricoy Casas, Rosa 222 802029 rricoy@uvigo.es Mércores de 9:00 a 10:30 // 11:30 a 16:00
Rivero, María José trabajosradio73@gmail.com
Rodríguez Fernández, Fortunato 312 802012 fortunatorf@uvigo.es Luns de 11:00 a 14:00 // 15:00 a 18:00
Rodríguez Liñares, Leandro 208 801916
Rodríguez Losada, Soraya 219 soraya.losada@uvigo.es Luns de 15:00 a 18:00
Martes de 10:30 a 13:30
Román Portas, Mercedes 324 801966 mroman@uvigo.es Martes de 10:00 a 12:00
Mércores de 10:00 a 14:00
Rúas Araújo, José 314 802027 joseruas@uvigo.es Luns de 11:00 a 14:00
Mércores de 11:00 a 14:00
Ruiz Ceniceros, Mauricio 304 mauricio@paseodealfonso.com Martes de 11:30 a 12:30 e xoves de 12:00 a 13:00
Silva López, María Cruz 214 maricruzsl@gmail.com
Soutelo Soliño, Carlos 318 802041 carlossoutelo@uvigo.es Mércores e xoves de 17:00 a 20:00
Torres Outón, Sara 218 802016 saratorres@uvigo.es Mércores de 8:15 a 9 // 11:00 a 14:15
Torres Romay, Emma 311 802046 emmatr@uvigo.es PDF do horario
Trujillo, Fernando 214 802066 ft.urdanoz@gmail.com
Valcárcel Fernández, Patricia 216 802018 pvalcarcel@uvigo.es Venres de 10:00 a 13:00
Valderrama Santomé, Mónica 310 802009 santome@uvigo.es Mércores de 9:00 a 11:00 // 13:00 a 16:00
Varela Alvarez, Enrique 223 802017 evalvarez@uvigo.es Luns de 9:00 a 11:00 // 13:00 a 14:00 // 15:00 a 18:00
Vázquez Gestal, Montserrat 303 801978 mvgestal@uvigo.es Martes de 9:00 a 10:00
Mércores de 9:00 a 10:00
Xoves de 11:00 a 13:00
Venres de 9:00 a 10:00
Vázquez Iglesias, María Dolores
Vázquez Núñez, Francisco X. 208 801916 Mércores de 11:00 a 13:00
Vidal Puga, Juan 210 802014 vidalpuga@uvigo.es Luns de 10:00 a 12:00
Xoves de 10:00 a 12:00
Venres de 10:00 a 12:00