Horarios de titorías para o 2º Semestre do Curso 2017/18

 

NOME DESPACHO TELÉFONO CORREO HORARIO
Amorós Pons, Anna 309 801985 amoros@uvigo.es
Baamonde Silva, Xosé 317 802011 xbaamonde@gmail.com Luns e mércores de 11:00 a 14:00
Badenes Pla, Vicente 315 802067 vbadenes@uvigo.es Luns, martes e mércores de 9:00 a 10:00h
Barreiro Carril, María Cruz 214
Barreiro García, Adamantino 230 tinobarreiro@uvigo.es
Briones Gamarra, Oscar 222 802029 oscarbriones@uvigo.es Luns de 18:00 a 21:00
Cancela Outeda, Celso 225 801973 ccancela@uvigo.es Martes de 10:00 a 16:00
Canoura Leira, Victoria 228
Caruncho Michinel, Cristina
Castelo Boo, Santiago 208 801916 scastelo@uvigo.es
Chamorro Rivas, José María 207 802028 chamorro@uvigo.es Martes de 10:00 a 12:00 e de 16:00 a 18:00 e xoves de 16:00 a 18:00
Corbacho Valencia; Juan 301 801923 jmcorbacho@uvigo.es Mércores de 9:00 a 15:00.
Cordal Rodríguez, Constantino 217 802021 tinocordal@uvigo.es Martes, de 11 a 14 horas
Dafonte Gómez, Alberto 328 801961 albertodafonte@uvigo.es Martes de 11:00 a 14:00 e venres de 11:00 a 14:00
Domínguez Quintas, Susana 320 802008 squintas@uvigo.es Luns, martes e venres de 14:00 a 16:00
Dopico Parada, Ana Isabel 205 801976 adopico@uvigo.es Martes de 12:30 a 14:30 e de 15:30 a 18:30. Mércores de 13:00 a 14:30
Doval Avendaño, Montserrat 319 802010 montse.doval@uvigo.es Luns, martes e mércores de 16:00 a 18:00
Durán Vázquez, José
Estévez Fontenla, Beatriz C.
Fernández Fernández, Miguel Anxo 212 801954 franksoutelo@yahoo.es Martes de 14:00 a 15:00 e de 19:00 a 20:00
Fernández Holgado, Xosé Anxo
Fernández Pérez, José Antonio
Fernández Pérez, Mariana 316 802068 marianacarballal@hotmail.com Martes de 15:00 a 17:00
Fernández Salgado, Benigno 209 801971 bfsalgado@gmail.com
Fernández Santiago, Luis 323 luis.faraon@gmail.com Mércores de 12:00 a 15:00
Fernández Soneira, Ana 221 802007 anafe@uvigo.es Luns de 11:00 a 14:00 e xoves de 11:00 a 14:00
Fernández Souto, Ana Belén 308 801967 abfsouto@uvigo.es Luns, de 9:00 a 14:00 h e xoves de 9.00 a 10.00 e mércores de 15:30 a 17:00
Figueroa Dorrego, Pedro Froilán 203 801979 figueroa@uvigo.es Martes de 9:00 a 15:00 horas
Formoso Vázquez, David 329 802066 davidformoso@uvigo.es Mércores de 15:30 a 17:00
Frade Fraga, Sergio 316 802068 sergio.frade@uvigo.es
Gallego Rodríguez, María Elena
García Crespo, Oswaldo 318 802041 oswaldogarciacrespo@gmail.com Luns, mércores e xoves de 9:30 a 11:30
García Gago, jose Javier
García González, Aurora 325 801965 auroragg@uvigo.es Martes, Xoves e Venres: 12:00-14:00
García Mirón, Silvia 317 802011 silviamiron@uvigo.es Martes e xoves de 10:00 a 13:00
García Pinal, Alfredo 316 802068 alfredogpinal@mundo-r.com Martes de 10:00 a 14:00
García Rivarés, Ignacio irivares@uvigo.es
García Sánchez, José Óscar
García Soidán, Mª del Pilar 211 801982 pgarcia@uvigo.es Martes 10:45 a 14:45 e de 16:30 a 18:30
García-Pintos Escuder, Adela 204 802033 adelagpe@uvigo.es Martes de 10:00 a 13:00 e mércores de 10:00 a 13:00
Gómez Fernández, Diego 214 802066 diegogomez@avogacia.org
Gregores Villaverde, Mª José 229 802019 mjgv@uvigo.es
Gutiérrez González, Pedro Pablo 304 801969 pablogtz@uvigo.es
Lage Picos, Xesús 220 801974 xalp@uvigo.es Martes e mércores de 9:00 a 10:00. Xoves de 10:00 a 14:00
Lareo Jímenez, Jacinto
Legeren Lago, Beatriz 302 802065 blegeren@uvigo.es Martes de 9:30 a 13:30
Mércores de 11:30 a 13:30
Lens Leiva, Jorge 306 801970 jlens@uvigo.es Martes: de 9 a 10 e de 14:00 a 15:30. Xoves:  de 9 a 10 e de 14:00 a 15:30. Venres: de 9 a 10
López de Aguileta, Carmen 307 801968 caguileta@uvigo.es Martes de 9:00 a 10:00 e de 15:00 a 18:00
Venres de 9:00 a 10:00 e de 15:00 a 16:00
López Corrales, Francisco 213 801975 corrales@uvigo.es Luns de 10:00 a 14:00 e martes de 10:00 a 12:00
López Fernández, José Manuel 316 802068 josemlopez@gmail.com
López Miño, Antonio Manuel antoniominho@yahoo.es Xoves de 18:00 a 19:30
López Mira, Álvaro Xosé 224 801981 almira@uvigo.es Luns de 12:00 a 14:00 e Martes de 10:00 a 14:00
López Torrente, Manuel 214 802066 torrente@uvigo.es Martes e mércores de 9:00 a 11:00
Mahou Lago, Xosé María 226 802031 xmahou@uvigo.es Luns de 11:00 a 14:00 e de 15,30 a 18,30
Martí Pellón, Daniel 322 801984 dmarti@uvigo.es Martes y mércores de 11:00 a 14:00
Martín Fidalgo, David 316 802068 dmfidalgo@gmail.com Luns de 10:00 a 11:30 e xoves de 12:00 a 13:00
Martínez Arribas, Fernando 228 fernando.martinez@uvigo.es Luns de 12:00 a 13:00
Martínez Martínez, Isabel  356 isabelmartinez@uvigo.es Luns de 12:00 a 17:00
Martínez Rodríguez, Beatriz beatrizmartinez@uvigo.es
Martínez Rolán, Xabier 302 802065 xabier.rolan@uvigo.es Luns de 11:30 a 14:00, 16:00 a 16:30 e 18:30 a 19:30. Martes de 9:00 a 11:00
Míguez González, Mabel 313 802032 mabelm@uvigo.es Mércores de 9:30 a 14:00 e de 16:00 a 17:30
Miragaya López, Laura María 316 802068 gelulaura@gmail.com
Montero Campos, María 315 802067 mariamonteroc@gmail.com Xoves de 15:00 a 19:00
Molares Cardoso, Julinda 315 802067 julimolares@gmail.com Xoves de 10:00 a 14:00
Mosquera Pena, Juan Antonio 228
Padín Fabeiro, Carmen 201 padin@uvigo.es
Pardellas de Blas, xulio 206 801983 xulio@uvigo.es
Pena Rodríguez, Alberto 305 802013 alberto@uvigo.es Martes, de 9:00 a 15:00
Pereiro Rodríguez-Lepina, Román 329 801988 r.pereiro@canal-uno.es Luns de 9,00 a 10,00, martes de 9,00 a 10,00 e venres de 9,00 a 10,00 e de 14,00 a 16,00
Pérez Cota, Manuel 208 801916 mpcota@uvigo.es Mércores de 11:00 a 13:00 horas
Pérez Feijoo, Paulino 302 802065 paulipe@uvigo.es Martes de 12:00 a 14:00 e mércores de 10:30 a 14:30
Pita Castelo, José 202 801977 jpita@uvigo.es Martes de 10:00 a 13:00
Puentes Rivera, Iván 314 ivanpuentes@uvigo.es
Ramahí García, Diana 317 802011 dianaramahi@gmail.com luns de 12,30 a 14:00 e de 15:00 a 16,30 e xoves de 10:00 a 13:00
Ramos Fernández, Fernando 321 801986 ferramos@uvigo.es Martes e xoves de 12:00 a 14:00
Raposeiras Roubín, Mirian 316 802068 mirianraposeiras@mail.com Martes de 16:00 a 18:00
Ricoy Casas, Rosa 217 802021 rricoy@uvigo.es Martes de 11:00 a 14:00 e de 15:00 a 18:00
Rivero, María José trabajosradio73@gmail.com
Rodríguez Fernández, Fortunato 312 802012 fortunatorf@uvigo.es Martes de 10:00 a 15:00 e mércores de 10:00 a 11:00
Rodríguez Losada, Soraya 219 soraya.losada@uvigo.es
Román Portas, Mercedes 324 801966 mroman@uvigo.es Martes de 10:00 a 12:00 e mércores de 10:00 a 14:00
Rúas Araújo, José 314 802027 joseruas@uvigo.es Mércores, xoves e venres de 16:00 a 18:00
Ruiz Ceniceros, Mauricio mauricio@paseodealfonso.com Martes de 11:30 a 12:30 e xoves de 12:00 a 13:00
Silva López, María Cruz  
Sola Limia, Alfonso 222 802029 alfonsola@uvigo.es
Soutelo Soliño, Carlos 318 802041 carlossoutelo@uvigo.es
Torres Outón, Sara 218 802016 saratorres@uvigo.es Lunes de 8:30 a 12 e de 14-14:30
Torres Romay, Emma 311 802046 emmatr@uvigo.es
Trujillo, Fernando 214 ft.urdanoz@gmail.com
Valcárcel Fernández, Patricia 216 802018 pvalcarcel@uvigo.es Martes de 12:00 a 16:00
Valderrama Santomé, Mónica 310 802009 santome@uvigo.es Mércores de 10:00 a 16:00
Varela Alvarez, Enrique 223 802017 evalvarez@uvigo.es Martes de 13:00 a 14:00 e de 15:00 a 20:00
Vázquez Gestal, Montserrat 303 801978 mvgestal@uvigo.es Martes de 9:00 a 14:00 e mércores de 9:00 a 10:00
Vázquez Iglesias, María Dolores
Vázquez Núñez, Francisco X. 208 801916 Mércores de 11:00 a 13:00 horas
Vidal Puga, Juan 210 802014 vidalpuga@uvigo.es Luns, mércores e venres de 10:00 a 12:00