Materias e profesorado

1º Curso

Comunicación escrita Susana Domínguez squintas@uvigo.es
Lingua Galega Benigno Fdez. Salgado bfsalgado@gmail.com
Lingua Española Ana María Fdez. Soneira anafe@uvigo.es
Socioloxía Jesús Lage Picos xalp@uvigo.es
Teorias da Imaxe Fortunato Rodríguez

Alfredo Garcia Pinal

fortunatorf@uvigo.es

alfredogpinal@mundo-r.com

Teoría e Técnica da Fotografia Jorge lens Leiva jlens@uvigo.es
Política, cidadanía e democracia

Fernando Martínez Arribas

Rosa Ricoy Casas

fernando.martinez@uvigo.es

rricoy@uvigo.es

Comunicación radiofónica Fernando Ramos

Xosé Angel Fernández Holgado

ferramos@uvigo.es
Tecnoloxía Paulino Pérez Feijóo paulipe@uvigo.es
Teoria historia comunicación Mercedes Roman Portas mroman@uvigo.es
Técnica cinematográfica Miguel Anxo Fernández Fernández

Ana Amorós Pons

franksoutelo@yahoo.es amoros@uvigo.es

2º curso

Dereito da comunicación Jacinto Lareo

Mauricio Ruiz Ceniceros

jlareo@uvigo.es

mauricio@paseodealfonso.com

Empresa Adela García-Pintos Escuder adelagpe@uvigo.es
Políticas Públicas do AV Alfonso Servando Sola Limia alfonsola@uvigo.es
Técnicas de Edición Digital

Oswaldo Garía Crespo

oswaldogarcia@uvigo.es
Géneros Audiovisuales Ana Amorós Pons amoros@uvigo.es
Marketing Ana Dopico Parada adopico@uvigo.es
Animación AV Fortunato Rodríguez Fernández fortunatorf@uvigo.es
Documentación Audiovisual Susana Dominguez Quintas

Montse Doval Avendaño

squintas@uvigo.es

montse.doval@uvigo.es

Expresión Sonora

3º curso

Estratexias Silvia García Mirón silviamiron@uvigo.es
Producción Realización Informativos Paulino Pérez Feijóo

David Elisardo Formoso Vázquez

Carlos Manuel Soutelo Soliño

paulipe@uvigo.es

davidformoso@uvigo.es

carlossoutelo@uvigo.es

Narrativa Audiovisual Diana Ramahí dianaramahi@gmail.com
Guión e Deseño Multimedia Beatriz Legerén Lago blegeren@uvigo.es
Técnicas programación TV Mónica Valderrama Santomé

Silvia García Mirón

santome@uvigo.es

silviamiron@uvigo.es

Producción Realización Ficción David Elisardo Formoso Vázquez

Sergio Frade Fraga

Carlos Manuel Soutelo Soliño

Mariana Fernández Pérez

Laura María Miragaya López

davidformoso@uvigo.es

sergio.frade@uvigo.es

carlossoutelo@uvigo.es

marianacarballal@hotmail.com

gelulaura@gmail.com

Estructura do Sistema AV

Diana Ramahí García

dianaramahi@gmail.com
Proxectos WEB Fortunato Rodríguez Fernández fortunatorf@uvigo.es
Teoría e técnica documental

4º curso

Dirección artística e escénica Miguel Angel Fernández Fernández

Rosa Maríana Fernández Pérez

marianacarballal@hotmail.com

franksoutelo@yahoo.es

Posprodución audiovisual Luís Emilio Fernández Santiago faraon@uvigo.es
Propaganda en medios audiovisuais Alberto Pena Rodríguez

Alfredo García Pinal

alberto@uvigo.es

alfredogpinal@mundo-r.com

Crítica audiovisual Miguel Angel Fernández Fernández franksoutelo@yahoo.es
Guión, produción e realización de programas de entretemento Laura María Miragaya López gelulaura@gmail.com
Proxectos interactivos en novos medios: telefonía móbil e TDT Luís Javier Martínez Rolán xabier.rolan@uvigo.es
Videoxogos Beatriz Legerén Lago blegeren@uvigo.es
Produción e realización en novos formatos Oswaldo García Crespo oswaldogarcia@uvigo.es
Redes audiovisuais en internet Daniel Francísco Martí Pellón dmarti@uvigo.es